fbpx

Producent mebli w Poznaniu

„Meble to moja pasja. Zajmuję się nimi od zawsze. To nie są puste słowa, ponieważ kontynuuję rodzinne tradycje. Na przestrzeń, w której żyją ludzie, patrzę w bardzo określony sposób. Z jednej strony widzę technologię, materiał oraz projekt. Z drugiej jednak, dostrzegam potrzeby emocjonalne i dlatego dążę do zrównoważenia tych elementów. Właśnie dlatego mogę z przekonaniem mówić o filozofii wygodnego życia.” Bartosz Śliwocki, właściciel

Śliwocki Home to pasja, której Klient towarzyszy od początku do końca. Jaki jest sekret naszego sukcesu?
Stawiamy na współpracę, w której najważniejsze są oczekiwania przyszłych właścicieli tworzonych przez nas mebli.

Naszej codziennej pracy towarzyszy indywidualne podejście do każdego tworzonego przez nas przedmiotu.

Śliwocki Home to także ogromna pasja i potrzeba tworzenia wygodnego życia. Wiemy, że dobrze wykonany mebel to coś więcej niż jego podstawowa funkcja, że może stanowić wyraz gustu właściciela, jego potrzeb czy nawet światopoglądu. Sofa, szezlong czy krzesło na wymiar, mogą stworzyć niepowtarzalny salon czy sypialnię.

Naprawdę przedmiot doceniamy wtedy, gdy mamy poczucie, że ktoś poświęcił mu swoją pracę i serce. Bycie producentem mebli to coś więcej niż wykonanie krzesła do jadalni, mebli do salonu czy tapicerowanego fotela. Chcemy wiedzieć z czego i jak powstał. Jeszcze lepiej gdy wiemy, kto go zrobił i dla kogo. Historia jest dla nas ważna, nadaje dodatkową wartość i osobowość temu, co nas otacza. Z dumą podkreślamy, że jesteśmy producentem mebli z Poznania. Zapraszam zatem do naszego salonu, w którym prezentujemy różnorodne produkty – krzesła tapicerowane, meble do salonu, fotele, sypialnie, materace, sofy na wymiar, narożniki.

Prezentujemy wybrane polskie meble na wymiar do salonu i sypialni. Możliwe jest wykonanie dowolnego wzoru na zamówienie w naszym salonie w Poznaniu.

Producent mebli tapicerowanych – Poznań

Śliwocki Home to producent mebli z Poznania, który potrafi połączyć rozległą wiedzę z dużymi zdolnościami oraz wielką pasją do tworzenia wyjątkowego wyposażenia do wnętrz. Długoletnie rodzinne tradycje sprawiły, że wszystkie meble posiadają swoisty charakter i wyróżniają się stylem. Producent mebli tapicerowanych z miasta Poznań oferuje zarówno eleganckie, klasyczne produkty, jak i rzeczy posiadające nowoczesny design. Nie rzadko obie te cechy są ze sobą połączone i idealnie odpowiadają na zapotrzebowanie wymagających klientów. Śliwocki Home to producent mebli z Poznania, który nie tylko podąża za najnowszymi trendami, jakie pojawiają się w projektowaniu mebli, architekturze wnętrz, czy wzornictwie, lecz sam je kreuje.

Jeśli szukasz wyjątkowych, ręcznie robionych, ale nawiązujących do najnowszej mody i tradycyjnego stylu mebli, to producent mebli tapicerowanych z Poznania – Śliwocki Home – jest najlepszą odpowiedzią na Twoje potrzeby oraz oczekiwania.